زاگرس دارو
درباره ما

در حال حاضر این شرکت در زمینه پخش مواد دارویی، بهداشتی و تجهیزات پزشکی در گستره استان لرستان در حال فعالیت است. دامنه فعالیت شرکت پخش با داشتن اقلام دارویی متنوع و متعدد به گونه ای است که می تواند نیازهای دارویی، بهداشتی و تجهیزاتی استان را در سطح داروخانه ها، بیمارستانها، مراکز بهداشتی و درمانی و ... فراهم نماید. این شرکت،بومی استان لرستان بوده و شامل مجموعه انبارهایی با شرایط نگهداری، حمل و توزیع منطبق با استانداردها و ضوابط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می باشد. کادر بومی متبحر، نرم افزارهای جامع، سیستم لجستیکی مناسب، گردش سرمایه در داخل استان، اشتغالزایی بومی، امکان دسترسی و توزیع آسان و سریع تر دارو به اقصی نقاط استان و امکان درخواست و ارسال سریع و فوریتی به داروخانه ها از مهمترین ویژگی ها و خدمات این شرکت می باشد. همچنین با راه اندازی وب سایت اختصاصی شرکت، امکان درخواست online، اطلاع از موجودی و لیست سبد محصولات شرکت و نیز اطلاع از وضعیت خرید و صورتحساب (صورت وضعیت) برای هر داروخانه وجود دارد.

زاگرس دارو  زاگرس دارو  زاگرس دارو

•  برنامه ها و چشم انداز (توسعه) آینده:
1- برنامه ریزی و شروع عملیات اجرایی و ساختمانی مقدماتی کارخانه داروسازی در زمینی به مساحت 15000 متر مربع در خرم آباد (اخذ مجوزهای لازم از وزارتین ذیربط، مطالعات امکان سنجی طرح انجام و به تایید شورای توسعه و کار گروه آمایش طرح های صنعتی رسیده است. تکنولوژی های مورد نیاز نیز انتخاب و از چندین شرکت اروپایی offer مقایسه ای دریافت شده است. (با رعایت آخرین اطلاعات در زمینه استانداردهای GMP و FDA ).
2- ساخت سوله و انبار دارویی در زمینی به مساحت 5000 متر مربع، کاملاً مدرن و مجهز به تاسیسات و امکانات فیزیکی مناسب
3- برنامه ریزی جهت اخذ مجوز (Drug registration) جهت واردات برخی اقلام دارویی مورد نیاز کشور (در حال حاضر قراردادهای بین المللی مقدماتی منعقد گردیده است).
4- تکمیل دارویی شرکت پخش به گونه ای که نیازهای دارویی استان کاملاً مرتفع گردد.

 

آدرس: خرم آباد – كيلومتر 10 جاده كوهدشت – شهرك صنعتي شماره 2 – خیابان ابتکار 1
تلفن    : 8 - 4233305   -  0661   تلفکس: 4233309  -  0661
Powered By kkzt ©